Občanská sdružení a spolky

115. prapor hloubkového průzkumu

Jako military airsoft team se snažíme navázat na historii 115. praporu hloubkového průzkumu z Prostějova a pokračovat v ní.

Aeroklub Josefa Františka, o. s

Tento Aeroklub je provozovatelem letiště Prostějov a všechny subjekty jsou povinny koordinovat svou činnost.
Můžeme zajistit:
- parašutistický výcvik
- vyhlídkové lety pro jednotlivce i skupiny na kluzácích i motorových letadlech
- možnost využití učebny pro firemní akce
- ozvučovací techniky
- zprostředkování tandemových seskoků s kameramanem i bez

Aeroklub Prostějov - Stichovice, o. s.

Najdete zde základní údaje o našem sdružení, o letišti Stichovice, užitečné odkazy a tipy.

Asociace Radost

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí.

Atari klub Prostějov

Klub uživatelů oblíbených počítačů.

Atletický klub Prostějov

Pořadatel Velké ceny města Prostějova.

Autoklub Prostějov

Aktuální dění v prostějovském autoklubu na Bulharské ulici.

BK Prostějov

Basketbalový klub.

Boxer Morava

Sdružení příznivců značky BMW.

Budokan Prostějov

Náš klub byl zaregistrován 18. 2. 2002 jako občanské sdružení s názvem Škola sebeobrany Budokan Prostějov poté, co se skupinka nadšenců z Prostějovska rozhodla založit vlastní klub.

Název Budokan (Japonsky škola bojových umění) jsme si zvolili proto, že vycházíme z japonských bojových umění, s nimiž máme největší zkušenosti, ale také proto, aby odpovídal naší filozofii, neustále se rozvíjet a vzdělávat v dalších bojových systémech.

Červený kříž Prostějov

Oblastní spolek ČČK Prostějov.

Česká asociace školních metodiků prevence (ČAŠMP)

ČAŠMP jako profesní nepolitická organizace sdružuje školní metodiky prevence a svoji činnost vyvíjí na území České republiky.
Profesně je zaměřena především na metodickou a vzdělávací činnost, poskytování poradenských služeb, osvětovou činnost v oblasti zdravého životního stylu a prevence sociálně patologických jevů a prosazování zájmů školních metodiků prevence.

Český svaz ochránců přírody - Regionální sdružení Iris Prostějov

Regionální sdružení ČSOP Iris vykonává funkci Regionálního centra ČSOP pro Olomoucký kraj.

Divadelní společnost Větřák Pivín

Jsme divadelní společnost, která v samotném srdci Moravy a Hané hýbe kulturou.

Dobrovolnické centrum ADRA Prostějov

Dobrovolnické centrum ADRA s akreditací Ministerstva vnitra ČR je pobočkou o.s. ADRA a poskytuje seniorům a zdravotně postiženým služby, které jim usnadňují a zpříjemňují pobyt v sociálních a zdravotnických zařízeních a pomáhají zabraňovat jejich pocitům osamění a izolovanosti od okolního světa.

Falcon Air

Aeroklub.

Fan klub prostějovského basketbalu

Cílem tohoto sdružení je vytvoření pevné struktury fanoušků, snaha o kvalitní a jednotné fandění při utkáních, organizovaná podpora basketbalu v Prostějově, zkulturnění prostředí v hale ve smyslu podpory výhradně slušného a korektního fandění.

FBC Playmakers Prostějov

Floorballový klub.

FC Hvozd

Fotbalový klub.

FC Přemyslovice

Fotbalový klub Sokola Přemyslovice.

FC Ptení

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu ve Ptení.

FC Zavadilka

Fotbalový klub.

FK Vrbátky

Malá kopaná.

Fotbalový klub Dukla Prostějov

Sportovní klub kopané.

Fotbalový klub TJ Haná Nezamyslice

Nacházíte se na neoficiálních webových stránkách oficiálního fotbalového klubu TJ Haná Nezamyslice.

Hasiči Kostelec na Hané

Aktuální dění v kosteleckém sboru dobrovolných hasičů.

Hasiči Olšany u Prostějova

Sbor dobrovolných hasičů v Olšanech u Prostějova.

Hasiči Protivanov

Sbor dobrovolných hasičů v Protivanově.

HC Grewis Plumlov

Hokejový klub.

I. SK Prostějov

Oficiální stránky fotbalového klubu.

Informační centrum pro mládež Prostějov

ICM Prostějov bylo zřízeno v roce 2001 Klubem studentů, rodičů a přátel Cyrilometodějského gymnázia v Prostějově, který sdružuje mládež, jejich rodiče a všechny další zájemce, kterým záleží na rozvoji a kvalitě Cyrilometodějského gymnázia v Prostějově. Tato nezisková organizace byla založena 6.5.1992 a jejím hlavním cílem je podpora aktivit zaměřených na kultivaci a komplexní rozvoj mladých lidí, a to nejen z řad studentů CMG, ale i z řad široké veřejnosti. Důraz je kladen na harmonické propojení výchovného a vzdělávacího působení a na širokou nabídku volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělé.

Jezdecký klub Cavalo

Dostihová stáj CAVALO má téměř 35letou tradici. Původně vznikla jako rodinná stáj s dostihovým zaměřením. Nachází se v severozápadní části Prostějova v těsné blízkosti biokoridoru Hloučela.

Jógaklub Prostějov

Celý svět je divadlo, jediné jeviště a všichni jsme herci a jsme pověřeni Vyšší Režií úlohou na tomto jevišti světa. Tak jsme zabráni touto úlohou, že jsme zapomněli, že jsme jen součástí Kosmického ansámblu řízeného Bohem. A proto se snažme, abychom poznali, kdo jsme a uvědomili si, že jsme součástí Kosmického Celku Oceánem Bytí „Já Jsem".

JPV SK Prostějov


Oddíl orientačního běhu.

K-centrum Prostějov (Podané ruce)

Hlavním posláním Kontaktního centra je minimalizace rizik spojených s užíváním nealkoholových drog a následně celkové zlepšení kvality života klienta spadajícího do cílové skupiny po bio-psycho-sociální stránce. Snažíme se je motivovat ke zlepšení jejich životního stylu a kvality jejich života.
Druhým hlavním posláním K-centra je poskytování informací široké veřejnosti, laické i odborné, o drogové problematice, o cílové skupině, o nových trendech souvisejících s užíváním drog, o trendech souvisejících s péčí o uživatele drog, o způsobech práce atd.

Keltská noc

Pořadatel mezinárodního hudebního festivalu.

KIWANIS Club Prostějov

Kiwanis club v Prostějově byl založen počátkem roku 1994.

Kiwanis Young Profesionals Prostějov

Aktivity klubu jsou zaměřeny na děti z pěstounských rodin, dětských domovů a také středních škol na Prostějovsku. Pravidelně spolupracujeme s Kiwanis kluby nejen v České a Slovenské republice, ale i ve Švýcarsku nebo zemích Beneluxu.

Klub českých turistů Smržice

Klub českých turistů Smržice se stal po deseti letech své činnosti jedním z nejaktivnějších turistických spolků v regionu a získal si spoustu příznivců. Do roku 2008 vstupuje s více než sedmi desítkami členů a s nadějí, že všechny akce, které pro vyznavače turistiky připravil, se setkají s příznivým ohlasem a přinesou nejen příležitost zdravého pohybu a hezké zážitky z poznávání nových krajů, ale též dobrý pocit sounáležitosti k partě lidí stejného zájmu.

Klub Noční hokejová liga Prostějov

Aktuální dění v Noční hokejové lize na Prostějovsku.

Kraso-bruslení Prostějov

Sportovní oddíl krasobruslení.

Krumsíňanka

Dechová kapela Krumsíňanka nese jméno podle moravské vesničky Krumsín, která leží v olomouckém kraji 11 km od Prostějova na východním úpatí Drahanské vrchoviny.
Kapela je obsazena muzikanty střední i mladé generace. Krumsíňanka má 17 členů včetně zpěvů a zařazuje se do malých dechových orchestrů.

Kultura na dosah ruky

Základním posláním občanského sdružení Kultura na dosah ruky je nabídnout našim spoluobčanům příležitost k zastavení se ve shonu tohoto světa a pomoci jim nezapomenout na kulturní hodnoty lidského života formou poslechu živé hudby v příjemném kulturním prostředí.

Kynologický klub Otaslavice

Naše ZKO se zabývá sportovním výcvikem a výchovou psů všech plemen a velikostí.

Kynologický klub Prostějov

Kynologický klub v Prostějově má velkou tradici. Současní členové, kterých je k únoru 2008 celkem (číslo přidáme..), v ní pokračují a připravují akce pro kynology i širokou veřejnost. Chcete-li se stát členem, rádi Vás přivítáme.

Lepší Kostelec

Naše sdružení nechce být žádnou konkurencí kulturnímu středisku v Kostelci na Hané, ale pouze se snaží pořádat akce, o které mají lidé zájem a v našem městě je nikdo nepořádá.

Letecko-modelářský klub Prostějov

Klub leteckých modelářů.

Loutkové divadlo Starost Prostějov

Snad každý divadelní spolek je něčím zvláštní a jedinečný. U našeho divadelního spolku je to použití historických marionet v kombinaci s odkrytým vedením loutek a s vystoupením živých herců na scéně. Tato jedinečnost žádá dle našeho mínění odpovědný výběr textu, na repertoáru jsme tedy v průběhu let měli v naprosté většině texty lidových loutkářů, a jedinými výjimkami jsou texty z konce minulého století, z pera různých literátů, kteří psali tehdy oblíbené parodie na "kusy" lidových loutkářů. Na poli dramaturgie však plánujeme jistá překvapení.

Lukostřelecký oddíl TJ OP Prostějov

Luk a šípy se od dávných dob výrazně změnily, radost a nadšení, když střelec zasáhne cíl však nikoliv. Chcete-li zkusit, jaký je to pocit natáhnout tětivu, vystřelit a sledovat šíp letící k terči, navštivte nás v areálu lukostřelnice za Zimním stadionem vždy v úterý a čtvrtek od 16.00 do 18.00 hod (kromě zimních měsíců).

Mateřské centrum Cipísek

Sdružuje matky, jejich rodinné příslušníky i jiné zájemce ochotné spolupracovat.
Posláním sdružení je podpora mateřství, rodičovství a zdravých vztahů v rodině prostřednictvím tvořivých a komunitních činností, poradenských a vzdělávacích programů.
Za tímto účelem sdružení provozuje Mateřské centrum Cipísek - komunitní prostor, kde se mohou návštěvníci - děti, mládež a dospělí setkávat a kde jsou pro ně dle jejich potřeb a požadavků a s jejich pomocí organizovány potřebné aktivity.

Mensa ČR - místní skupina Prostějov

Mensa je mezinárodní organizace sdružující lidi s IQ mezi horními dvěma procenty populace a má přes sto tisíc členů v asi sto zemích světa. Mensa ČR nabízí svým 2000 členům i veřejnosti intelektuální stimulaci prostřednictvím zájmových skupin, místních i celostátních setkání, přednášek, exkurzí, a především přátelského prostředí. Mensa ČR vydává časopis, je zřizovatelem gymnázia pro nadané děti, podporuje rozvoj nadaných dětí po celé republice a provádí testování IQ veřejnosti.

Moravský rybářský svaz Konice

Vítejte na internetových stránkách místní organizace Moravského rybářského svazu Konice.

Mužský pěvecký sbor Orlice Prostějov

Tato stránka je určena přátelům a příznivcům našeho sboru. Na tomto místě Vás budeme seznamovat se současným děním v Orlici, důležitými událostmi a především vystoupeními a koncerty, které nás čekají.

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Prostějov

Základní ideou nízkoprahového zařízení pro děti a mládež je poskytovat zázemí a podporu dospívajícím mladým lidem a dětem ve městě Prostějov. NZDM Prostějov je jedním z programů Oddělení Walhalla, Sdružení Podané ruce, o.s.

Oáza

Školní klub Oáza a Středisko pro volný čas dětí a mládeže Oáza funguje při Cyrilometodějském gymnáziu Prostějov. Je otevřený pro studenty gymnázia a také pro všechny děti a mládež z Prostějova a okolí. Klub vznikl v roce 2002. Má být "oázou v poušti", tedy místem, kam studenti CMG mohou přijít dopoledne napsat úkoly, učit se o volných hodinách, odreagovat se při hrách a posilnit se ze školního bufetu. Odpoledne klub nabízí nepřeberné množství volnočasových kroužků, stolních her, šipky, kalčo... V klubu je také možné poslouchat hudbu, dát si něco dobrého k jídlu i pití. Hlavně nepropadnout NUDĚ.

Občanské sdružení - Lipka

Posláním občanského sdružení LIPKA je sdružování občanů na základě společného zájmu, kterým je pomoc, podpora a vyvíjení aktivit směřujících ku prospěchu osob se zdravotním postižením.
Cílem této hlavní činnosti je vytváření odpovídajícího zázemí, podmínek a prostředí pro výchovu, vzdělávání, zájmové a terapeutické činnosti směřující k jejich všestrannému rozvoji, socializaci a integraci do každodenního života společnosti.
Nestátní zdravotnické zařízení - denní stacionář
s registrací omezené rehabilitační a logopedické péče pro klienty Střediska stacionární péče. Odborné péče plně kvalifikovaných fyzioterapeutek, odborného lékaře, klinické logopedy a logopedické asistentky v letošním roce využívá celkem 43 dětí a 34 osob mládeže.
Domovinka pro denní pobyt seniorů
Ojedinělá služba v městě Prostějově, která svou činnost zahájila v lednu 2000. V současném období jejich služeb využívá 12 až 15 klientů denně. Starší lidé, žijící osamoceně, či kteří potřebují péči, zde mohou využít ošetřovatelskou péči, masáže a balneologické koupele, stravování, denní tisk, kontakt s vrstevníky, dle požadavků další hygienické a sociální služby.

Občanské sdružení - Otevřené oči

Občanské sdružení Otevřené oči si klade za cíl pomáhat dětem a dospělým.
Pomáhat jim prosadit se ve společnosti pomocí programu občanského sdružení.
Program:
- Podpora pěstounských rodin
- Sebeprosazení jedince
- Ekologické aktivity
- Prosazování principů občanské společnosti

Občanské sdružení - Pomocná ruka

Posláním občanského sdružení „Pomocná ruka“ je v co největší možné míře začlenit do společnosti seniory, chronicky nemocné, zdravotně postižené a sociálně handicapované občany a umožnit jim žít ve vlastní domácnosti prostřednictvím služeb osobní asistence.
I. Osobní asistenční služba
II. Krátkodobá asistence v náhle vzniklých situacích
III. Spolupráce s právní poradnou pro zdravotně postižené Paragrafik Brno

Občanské sdružení Držovice

Tyto stránky byly vytvořeny pro potřebu samostatné obce Držovice. Fotogalerie se bude zaplňovat postupem času tak jak bude přicházet materiál. Na stránku Odkazy budou postupně přidávány odkazy na různé důležité internetové stránky, které mohou sloužit k informovanosti občanů.

Okrašlovací spolek města Prostějova

Vítáme všechny občany Prostějova a okolí, kteří chtějí spolu s námi přispět ke zlepšení vzhledu, tvaru a užitku našeho města ku prospěchu nás všech.

Okresní fotbalový svaz Prostějov

Najdete zde veškeré informace o dění z fotbalu, dále důležité dokumenty, aktuality a spoustu dalších zajímavostí.

Okresní myslivecký spolek Prostějov

Organizace Českomoravské myslivecké jednoty.

Paraklub Dukla Prostějov

Naleznete tu všechny potřebné informace o tomto 3D sportu, našich maličkostech, kamarádech a dalších aktivitách. Jsme parta lidí, která propadla tomuto sportu a umožníme ho poznat i Vám.

Patříme k sobě

Předmětem činnosti je zejména: příprava, realizace a organizování kulturních, sportovních a společenských aktivit, podpora mentálně a tělesně postižených osob při jejich účasti na vystoupeních, soutěžích a festivalech, spolupráce s ostatními právnickými subjekty a občanskými iniciativami, za účelem kulturně-společenského uplatnění mentálně a tělesně postižených osob.

PVfree.net

Základním cílem sdružení PVfree.net je sdružovat zájemce o výzkum, vývoj a testování produktů a aplikací v oblasti informačních a komunikačních technologií s důrazem na jejich praktické využití a pro šíření vzdělanosti, kultury a odstraňování informačních bariér.
Také v Prostějově se parta nadšených lidí rozhodla realizovat myšlenky svobodné sítě a začala budovat první spoje. Pak už ale bylo třeba nějak zastřešit tyto snahy pro rostoucí zájem a proto vzniklo občanské sdružení PVfree.net. Naším cílem je funkční síť nejen po Prostějově, ale vzájemné propojení mezi vesnicemi.

Regenerace

Sdružení, jehož cílem je chránit krajinu a přírodu a zasazovat se o ochranu přírodních a kulturních památek, jejich záchranu, rehabilitaci a následnou dlouhodobou údržbu. Sdružení má působnost v Konici a okolí.

Rotary club Prostějov

Aktivity RC Prostějov jsou orientovány dle místních a regionálních podmínek. Spočívají především ve finanční pomoci potřebným, kterou lze rozdělit do dvou skupin.

SDH Čelechovice na Hané

Sbor dobrovolných hasičů.

SDH Drahany

Sbor dobrovolných hasičů.

SDH Dřevnovice

Sbor dobrovolných hasičů.

SDH Dzbel

Vítejte na internetových stránkách sboru dobrovolných hasičů Dzbel. Náš sbor funguje, tak jako v jiných obcích naší republiky. Jedná se o neziskovou, dobrovolnou, registrovanou organizaci pod záštitou dobrovolných hasičů Čech, Moravy a Slezska. V obci je zřízena jednotka požární ochrany pátého stupně a fungující sbor dobrovolných hasičů, který v naší obci působí již od roku 1886.

SDH Horní Štěpánov

Sbor dobrovolných hasičů.

SDH Hrubčice

Náš sbor byl založen v roce 1904 a v dnešní době má 35 členů. Jsme zařazeni jako JPO 5. K požáru jsme již dva roky vyjíždět nemuseli a doufáme,že to tak i zůstane, pravidelně se zúčastňujeme jak okrskových cvičení tak i soutěží ostatních sborů. Aktivně spolupracujeme také s obecním úřadem při zajišťování kulturních akci v obci (pálení čarodějnic).

SDH Kelčice

Sbor dobrovolných hasičů.

SDH Mostkovice

Vítejte na oficiálních stránkách hasičů z Mostkovic.

SDH Myslejovice

Náš sbor je členem Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. V současné době má náš sbor 30 členů. Z toho 17 je mladších 25 let. Od letošního roku patříme pod Okresní Sdružení Hasičů ve Vyškově.

SDH Nezamyslice

Vítejte na oficiálních stránkách Sboru dobrovolných hasičů Nezamyslice.

SDH Otaslavice

Sbor dobrovolných hasičů v Otaslavicích byla založen roku 1886 společně pro Dolní i Horní Otaslavice. Sídlo měl v Dolních Otaslavicích. Téhož roku byla přivezena nová ruční čtyřkolová stříkačka od firmy Smékal v Čechách pod Kosířem. Prvním náčelníkem se stal Jan Kopa, který byl za záchranu šesti dítek z hořícího domu v roce 1890 dekorován následujícího roku stříbrným záslužným křížem.

SDH Ptení

SDH Ptení má v současné době 138 členů a je tak nejpočetnějším dobrovolným spolkem v obci. Před několika lety bylo zázemí spolku přesunuto z původní, především z hlediska velikosti nevyhovující, požární zbrojnice do větších prostor – „Skládalovo“, kde jsou k dispozici vytápěné garáže i klubová místnost.

SDH Stražisko

Hasiči od svého založení působí v obci nepřetržitě. Svou obětavou prací dokázali zabránit mnoha škodám a zachránit velké materiální hod­noty, nejen v naší obci, ale i v okolí. Tím, že se věnují mládeži a učí ji vy­užívat účelně volný čas a energii, vychovávají si následovníky a dobré občany. O jejich dobré a záslužné práci svědčí řada ocenění, uznání a první místa v různých soutěžích, ale i úcta a vážnost všech spoluobčanů.

SDH Studenec

Sbor dobrovolných hasičů ve Studenci si Vás dovoluje přivítat na svých stránkách.

SDH Štětovice

Vítejte na nově vzniklých oficiálních stránkách SDH Štětovice.

SDH Tištín

Vítáme Vás na stránkách sboru dobrovolných hasičů Tištín. Na těchto stránkách bychom Vás chtěli aktuálně informovat o novinkách a událostech v našem sboru.

SDH Vícov

S nástupem nové sezóny jsem připravil novou verzi našich stránek. Jsou stavěny tak, aby byly co nejpřehlednější, přitom jednoduché a esteticky zajímavé. Možná se vám nelíbí, ale vše je jen o zvyku. Doufám, že zde najdete vše, co hledáte, a budete se sem rádi vracet.

SDH Vrahovice

Nacházíte se na neoficiálních stránkách výjezdové jednotky hasičů v Prostějově-Vrahovicích.

SHM Klub Prostějov

Nezisková organizace pracující s dětmi a mládeží. Klub patří pod občanské sdružení SHM a je jedním z mnoha v celé ČR.
Naším hlavním cílem je zaujmout co nejširší spektrum dětí a mládeže, hlavně z vícečetných rodin a sociálně slabších skupin a nabídnout jim smysluplné prožití volného času.

Schola kostela sv. Bartoloměje v Krumsíně

Schola vznikla v r.1989 s nástupem p. Nadi Fidrmucové na místo varhanice. Původně bylo jejími členkami jen několik dívek místní základní školy. V průběhu let se řady rozšiřovaly a postupně se obměňovaly. Dnes tvoří scholu 9 členů různého věku - děti, studenti i dospělí. Schola vystupuje každou neděli při mši svaté, připravuje kulturní vystoupení pro významné církevní svátky.

SK Čunín volejbal

Volejbalový klub.

SK Griffins 98 Prostějov

Malá kopaná.

SK K2 Sportcentrum

Floorballový klub.

SK Los Nutrios

Hlavní náplní je malá kopaná, ale klub má široké pole působnosti od ledního hokeje přes pořádání nohejbalového turnaje až po pořádání plesu.

SK RG Prostějov

SK RG Prostějov je korfbalový klub působící v žákovské, dorostenecké a seniorské kategorii. Hrajeme Českou korfbalovou extraligu - nejvyšší českou seniorskou soutěž. Korfbal je jediná kolektivní míčová hra na světě, kde se v jednom týmu setkávají muži a ženy.

SK Rošáda Prostějov

Stránka pro příznivce prostějovského šachu, ve které najdete novinky a zajímavosti ze života šachového oddílu SK Rošáda Prostějov.

SK Skalka

Bohatý zdroj informací o fotbalovém klubu.

Sokol Dubany

Vítejte na webu Sokola Dubany Naleznete zde informace o výsledcích týmů a akcích klubu. Stránky jsou aktualizovány průběžně.

Sokol I. Prostějov - oddíl nohejbalu

Nohejbalový oddíl prošel po sestupu z 2.ligy v roce 2001 výraznou obměnou kádru a věkový průměr mužstva klesl až na 20 let. Tento velice mladý tým se ve své první sezóně v Krajském přeboru teprve rozkoukával a umístil se ve středu tabulky. S přibývajícími zkušenostmi se tým probojoval na vedoucí pozici v KP, kterou si drží doposud.

SON, místní organizace Prostějov

SON - SOLIDARITA * OCHRANA * NÁJEMNÍKŮ je neziskové občanské sdružení s celorepublikovou působností založené na principu lidské pomoci a solidarity. Jsme členem IUT - Mezinárodní unie nájemníků a spolupracujeme s Ekonomickou a sociální radou OSN.
* PROSAZUJEME oprávněné požadavky nájemců a uživatelů bytů a význam nájemního bydlení pro občany při jednání s orgány státní správy a samosprávy
* PŘEDKLÁDÁME vlastní návrhy a náměty v řešení v bytové oblasti, připomínkujeme návrhy zákonů, vyhlášek a nařízení
* SPOLUPRACUJEME při prosazování programových cílů především s odbory a dalšími partnery, kteří podporují program SON
* ORGANIZUJEME poradny SON s cílem poskytnout odborné konzultace a pomoc potřebným v bytové problematice.

Spolek Plumlovských nadšenců

Vítejte na stránkách Spolku Plumlovských nadšenců, naleznete zde informace o našich akcích, fotografie z již proběhnutých akcí a samozřejmě si zde můžete podiskutovat o tom co se vám na našich akcích líbilo nebo co je třeba zlepšit, samozřejmě oceníme i vaše náměty.

Spolek prostějovských fotografů

Náš spolek vznikl jako volné sdružení aktivních amatérských fotografů s podobnými zájmy i představami o společné činnosti.
Chceme se svobodně a volně věnovat svému koníčku a výsledky své fotografické tvorby pravidelně prezentovat na veřejnosti.
Hodláme dál spolupracovat na společných výstavách či projektech s ostatními fotografickými kluby či skupinami v regionu i mimo něj.

Sportovní klub ELÁN Prostějov

SK ELÁN Prostějov je občanské sdružení sportovních nadšenců, které sdružuje milovníky pohybu od patnácti do šedesáti let. Naši členové se zaměřují na volejbal, ale ani ostatní aktivity nám nejsou cizí.

Sportovní klub K2

Volejbalový klub.

Střelecký klub Prostějov

Klub s názvem „Střelecký“ vznikl v Prostějově roku 1999. „Vznikl“ není nejspíš to správné slovo, protože v Prostějově se sportovně střílí již od roku 1976. Tehdy – ještě v rámci ZO Svazarmu, zde působil Klub vojáků v záloze. Členství v tehdejším KVZ jsme vnímali, jako otevřené pro všechny, jimž voněl střelný prach, nebyla těžká pistole vz. 52 a samopal vz. 58. Střelecké úspěchy z té doby jsou doložitelné diplomy, poháry i medailemi, přičemž za nejcennější považujeme 3. místo republikové (ČSSR) soutěže KVZ v Třebíči v říjnu 1989.

Svatolazarská komenda Prostějov

Jako nezisková charitativní organizace provádí svoji činnost zejména v sociální oblasti. Vzhledem k specifickým potřebám města a jeho okolí rozšířila své aktivity o kulturní péči jak pro obyvatele domovů důchodců, tak pro seniory široké veřejnosti. Projevem této aktivity jsou např. každoroční bezplatné koncerty v sále Městského divadla v Prostějově.

Taneční škola Pirouette

Škola tance "Pirouette" je novou organizací, která spojuje mnoho forem tance. Základem jsou techniky klasického tance (balet, jazz dance, scénický tanec). Tyto taneční styly jsou využity v Modern dance a Show dance. Pro tanečníky je připravena i gymnastická průprava. Ze současných Street-stylů je připravena hodina Hip-hop.

Tělocvičná jednota Sokol Olšany u Prostějova

Vítejte na internetových stránkách Tělocvičné jednoty Sokol Olšany u Prostějova. Jsme velice rádi, že jste navštívili naše informační stránky, na kterých bychom Vás chtěli především informovat o činnosti naší jednoty, o zajímavostech ze života olšanských sportovců.

Tělovýchovná jednota Pozemstav Prostějov - oddíl plavání

Od roku 1994, kdy oddíl obnovil svou aktivitu, vyrostlo v našem bazénu mnoho medailistů krajských i mistrovských přeboru žactva, dorostu i dospělých. Osm našich nejlepších plavců již reprezentovalo na mezinárodním poli Českou republiku a dalších sedm jich je v širším výběru české reprezentace. V roce 2000 bylo na základě dosavadních velmi dobrých výsledků zřízeno při našem oddíle Sportovní centrum mládeže. Za čtrnáct let novodobých dějin jsme získali 7 rekordů České republiky v různých kategoriích, 337 medailí z mistrovství republiky od žáků až po dospělé a neuvěřitelných 1953 medailí z Krajských přeborů (po první polovině roku 2008). Plavecký oddíl má v současnosti 402 členů, z nichž přes 330 patří mezi aktivně sportující mládež ve věku od 4 do 25 let. Dalšími členy jsou cvičitelé, trenéři a rozhodčí, kteří zajišťují činnost plaveckého oddílu a tělovýchovné jednoty TJ Pozemstav.

Tenis klub Natali

Činnost klubu je zaměřena především na rekreační a výkonnostní tenis, výuku tenisu, soutěže a turnaje amatérů a pořádání sportovně společenských akcí.

TJ Haná

Oddíl plavání.

TJ Kulečník Prostějov

Kulečníkový klub.

TJ Pozemstav Prostějov - gymnastika

Oddíl sportovní gymnastiky v Prostějově má přes 170 členů a desítku dobrovolných trenérů a rozhodčích. Každý z trenérů se věnuje dané skupině svěřenců, kterou systematicky učí cvikům odpovídajícím jejich věku a výkonnosti. V tělocvičně navíc pracuje pro náš oddíl profesionální trenér, který je tu pro všechny v odpoledních hodinách neustále k dispozici.

TJ Sokol Klenovice na Hané

Vítejte na oficiálních stránkách TJ Sokol Klenovice na Hané. Budeme Vám zde přinášet nejaktuálnější informace spojené s naším fotbalovým oddílem, kompletní výsledky 1.A třídy, fotografie z odehraných zápasů a pofotbalových akcích. Dovědět se můžete také něco o historii Sokolu v naší obci.

TJ Sokol Konice

Fotbalový klub.

TJ Sokol Určice

Fotbalový klub.

TJ Sokol Vrchoslavice

Vítejte na webových stránkách Tj Sokolu Vrchoslavice.

TK Agrofert Prostějov

Tenisový klub.

VK Prostějov

Volejbalový klub.

Volejbalový klub Vrbátky

Volejbalový klub.

ZO Chovatelů poštovních holubů

Vítáme Vás na stránkách ZO CHPH Prostějov.

OS Webdesign

OS Webdesign


OS Webdesign je firma, věnující se tvorbě internetových prezentací na zakázku. Nabízíme individuální přístup a tvorbu dle Vašich kritérií.
tel.: +420 774 958 334
e-mail: info@oswebdesign.cz
www: OS Webdesign

Jméno:
Heslo: