Návrhy


Přidej novou zprávu
Jan Navrátil
2022-01-02     18:51:23

Příjem návrhů pozastaven. Nejsou lidi, není čas. Omlouvám se všem. Pokud chcete s činností spolku pomoct, pošlete prosím mail na navratil@habro.cz a domluvíme se na formě spolupráce. Díky za pochopení.


yijin
yijintony@gmail.com    2018-08-20     10:21:13

good post!!


Jan Žilka
@    2017-12-08     14:53:46

Ta čísla, neměla být o tři řády kratší?

http://www.proprostejov.eu/investice2018.pdf


Jarka
2017-06-23     10:30:46

Pokud máte články v "aktuálně" poslední z roku 2014, tak by bylo nejlepší celý web zrušit. Je k ničemu, vše je straý neaktuální.


T.Krejci
2016-12-16     20:31:19

Zlepsit MHD.


František Papoušek
fpapousek@volny.cz    2014-09-30     19:43:45

Vážení,
před několika týdny vyšly v Prostějovském Večerníku jednotlivé kandidátky s jejich lídry pro komunální volby v Prostějově, které proběhnou ve dnech 11.-12.října 2014. Jelikož komunikujete napříč se všemi politickými stranami, které jsou v našem městě Prostějov v zastupitelstvu, zajímalo by nás občany Prostějova, jaký je Váš názor na to, že za KSČM kandiduje její lídr PaedDr. Jaroslav Šlambor. Na tohoto občana, již v září v roce 2012, přinesl deník INSAJDR informaci o tom, že jmenovaný byl v 70-tých letech, konkrétně v letech 1973-1978 špiónem komunistické VKR s krycím jménem "JIŘÍ" . Jelikož jmenovaný vědomě podepsal závazný akt a souhlasil s touto konfidentní, udavačskou spolupráci na své spolupracovníky, je podnes vedený v tajných svazcích pod krycím jménem "JIŘÍ". V této konfidentní činnosti nadále aktivně působil i v roce 1988. Působil i jako spojka ve své konfidentní činnosti i na rakouské parašutisty, konkrétně na rakouského vojenského přidělence.
( Poznámka: toto vše zaznělo veřejně na ČT-24 v duelu za kandidáty do Senátu v roce 2012 mezi kandidátkou za ČSSD Boženou Sekaninovou a PaedDr. Jaroslavem Šlamborem. Vše , jak je výše uvedeno, veřejně seznámil občany v přímém televizním vysílání na ČT-24 redaktor pan Jiří Václavek).
Vážení,
domníváte se, že takovýto občan, nemravních a nemorálních hodnot, o čem svědčí i to, že navíc nebydlí v Prostějově, ale v obci Skalka, kde si s manželkou koupili rodinný dům a pouze, aby mohl kandidovat za město Prostějov, uvádí, že bydlí u svého syna na sídlišti v Prostějově, kde však nespí ani jednu noc. Je to morální? Je to podvod na nás voličích!
My občané a voliči města Prostějov se tážeme, zda Vaše Změna pro Prostějov a Vaši nově zvolení kandidáti chtějí spolupracovat a zasedat následující čtyři roky s takovým to občanem a člověkem?

Občan a volič za město Prostějov pan Dr. František Papoušek.
(E-mail: fpapousek@volny.cz)


Marie Filipi
mariefilipi@seznam.cz    2014-07-11     12:32:34

Dobrý den,
moc prosím o pomoc při pátrání po biewer jorkšírkovi jménem Danýsek. V neděli se ztratil novým majitelům v obci Bedihošť, bohužel noví majitelé ho vůbec nešli hledat, jen kontaktovali chovatelku se zprávou o útěku Danýska. Kontaktovali jsme okolní veterináře, obecní úřady, policii, útulky a myslivce, pomáhá i Psí detektiv a spousta přátel na Fb. Bohužel, zatím žádná informace. Proto zkoušíme hledat pomoc i ve vaší redakci. Bylo by možné zveřejnit informaci o hledané pejskovi?

Zoufalí chovatelé nabízejí odměnu za nalezení pejska. !!! Je možná finanční odměna nebo krásné štěňátko s průkazem původu z vlastního chovu.!!!

Pokud už někdo máte Danýska doma a stal se Vaším kamarádem, kontaktujte chovatele a výměnou za něj dostanete krásné malé štěňátko biewer jorkšírka s PP.

Pozor!! Pozor!! Psí detektiv pátrá v Bedihošti!! okres Prostějov!!

Danýsek je 1 rok starý jorkšírek, převážně bílé barvy. Váží 4 kg. Kolem šourku má tmavá znaménka. Dne 6.7. byl předán novým majitelům (narodil se u nás). Nový majitel mně zavolal, že se jim Danýsek vyvlíkl z obojku a utekl. Hned jsem tam jela, Danýska hledala, volala, ale bohužel marně. Je bázlivý, nedůvěřivý, ale není zlý. Jinak je umazlený. Je čipovaný 967000009257825. Tetovaný, ani kastrovaný není. Okolí nezná!
Děkujeme za jakékoli informace Kateřina Mazlová, e-mail:katka.mazlova@seznam.cz , tel:608548909


Děkuji za Vaši spolupráci a pomoc.
S pozdravem Marie Filipi, tel. 724 150 838


Mirka
mirka.ab@email.cz    2013-12-28     22:13:45

Prostějováci, sdílíte názor, že naše kuželna s nějakými kostkami žulovými šedými tmavými či betonovými by již nebyla tak hezká a pro naše město tak charakteristická jako je s těmi stávajícími bílými a šedými (nezničitelnými z křemene), nebo byste raději měli náměstí vydlážděno jinak tj. stávající se vám nelíbí? Osobně jsem pouze za výměnu popraskaných mramorů mezi kostičkovými čtverci. Možnost vyjádření pro kohokoli nebyla a myslím, že se o tom mezi lidmi začne brzy dost hovořit. (Ale možná se pletu, lidem je dneska všechno jaksi fuk bohužel.) Dala jsem dotaz do Facebookové skupiny "Prostějov" kde diskutuje i část zastupitelstva a samozřejmě lidé z PV. Vše je ale již rozplánováno, navrženo... http://www.iprostejov.cz/cz/p/hlavni-namesti-prijde-o-typickou-mozaiku-dlazebnich-kostek/


MIlan
2013-09-18     10:50:00

Škoda, že v Prostějovském týdnu z 18.9.13 není uveden čas a místo setkání debaty o záchraně KaS centra.
V neděli jsem byl na setkání Hanáků, které bylo přesunuto do Kascentra. Zúčastnil se ho i pan primátor Pišťák. Pane primátore, kde se budou konat podobná setkání po zbourání společenského domu?


lucka
2013-08-23     20:04:56

bylo by fajn kdyby vznikla vyhláška zakaz uvazovani psů o obchodu.na Plumlovské ulici je to hrůza jsou tam dva obchody a někdy je to štěkání psů nekonečny od brzkého rána až do večera je to hodné nepříjemny.někteří psi vydrží štěkat i 20minut.neplatím nájem abych poslouchala štěkat psy nakoupit mužou i bez nich.


Další>>
OS Webdesign

OS Webdesign


OS Webdesign je firma, věnující se tvorbě internetových prezentací na zakázku. Nabízíme individuální přístup a tvorbu dle Vašich kritérií.
tel.: +420 774 958 334
e-mail: info@oswebdesign.cz
www: OS Webdesign

Jméno:
Heslo: