Číslo |
Trasa |
Jízdní řád |
1 |
autobusová stanice - Vápenice - Brněnská - Hřbitov (a zpět) |
FTL |
2 |
autobusová stanice - Šárka - Brněnská - Plumlovská - nemocnice (a zpět) |
FTL |
4 |
autobusová stanice - Vápenice - rybník - Drozdovice - Krasice - Domamyslice (a zpět) |
|
5 |
Čechůvky - Vrahovice - autobusová stanice - Vápenice - lázně - Plumlovská - nemocnice (a zpět) |
|
6 |
autobusová stanice - Vápenice - lázně - Plumlovská - nemocnice - Krasice - Domamyslice (a zpět) |
|
7 |
Krasice - Plumlovská - lázně - Vápenice - Újezd - Dolní - A.S.A. - OP (a zpět) |
|
9 |
nemocnice - Plumlovská - lázně - Vápenice - autobusová stanice - Průmyslová zóna B (a zpět) |
|
11 |
autobusová stanice - Vápenice - Brněnská - Hřbitov - Žešov (a zpět) |
|
15 |
TESCO - sídl. E. Beneše - lázně - Plumlovská - nemocnice - Krasice - Domamyslice (a zpět) |
|
16 |
TESCO - Vápenice - Hacarova - nemocnice - Krasice - Domamyslice (a zpět) |
|
18 |
autobusová stanice - TESCO (a zpět) |
|
19 |
autobusová stanice - Vápenice - Hacarova - nemocnice - Krasice (a zpět) |
|
21 |
autobusová stanice - Šárka - Určická - rybník - Plumlovská - nemocnice (a zpět) |
|
32 |
autobusová stanice - sídl. E. Beneše - lázně - Plumlovská - nemocnice - Interspar (a zpět) |
|
41 |
autobusová stanice - Újezd - rybník - Drozdovice - Krasice - Čechovice - Domamyslice (a zpět) |
|
74 |
Domamyslice - Krasice - Drozdovice - rybník - Újezd - autobusová stanice - A.S.A. - OP (a zpět) |
|